Bodygraph

Bodygraph

Bodygraph on see, mis teeb Inimese Disaini ekstraordinaarseks. Seda ei ole kunagi ennem eksisteerinud. Jah, olid keha graafilised illustratsioonid ja skeemid, kuid kunagi polnud midagi sarnast Bodygraph´ga, mis asub Mandala keskel. Ta on unikaalne. Eelkõige põhineb ta absoluutselt uuel arvkonfiguratsioonil. See ei ole 7-keskuseline süsteem. See on 9-keskuseline olemine. See, kuidas oli informatsioon korjatud, on määratletud teiste süsteemidega. Bodygraph on tõeline süntees.

Ra Uru Khu

Keha graafik

Keha Graafik aitab meil näha, mis on meisse sissetrükitud. Ta rajaneb iidsetel teadustel. Keha Graafik on nende komponentide sünteesiks ja moodustab selle suuremat osa.
Esimene komponent, mis tõmbab tähelepanu – ruudud ja kolmnurgad seespool. Inimese Disainis me nimetame neid „keskusteks“. Meil on üheksa keskust, mitte seitse.

Iga Keskus omab individuaalse funktsiooni:

  • CentresPealae – innustus
  • Adjna – kontseptualism
  • Kõri – kommunikatsioon, tegevus
  • Dji – isiksuse tunne ja saatmine
  • Südame – ego ja tahtejõud
  • Põrna – immuunsüsteem
  • Päikesepõimiku – emotsioonid, tundelisus, närvilisus
  • Sakraalne – tootmine ja seksuaalsus
  • Juureline – rõhk, adrenaliin

Teine komponent on kanalid, mis ühendavad need keskused. Kanalite allikas – elupuu Kabala traditsioonist. Need kanalid toimivad jõuna, mis ühendab Keskused. Võib öelda, et kanalid ühendavad kahe keskuse energiat ja seetõttu moodustub absoluutselt uus, kolmas. Nad esindavad kvantprintsiibi. 64 heksagrammi ühilduvad omavahel kanalitega. Iga kanal omab nime ja kirjeldust vastavalt selle funktsioonile. Kui kanal satub Keskusesse, te võite märgata, et keskus on selles kohas avatud ja kõrval on number. Neid kohti, mis on Keskustega avatud ühenduses nimetatakse Inimese Disainis väravateks. Keha Graafikus on 64 sellist väravat.

Enda Bodygraph´i arveldus

Bodygraph´i koostamiseks on vaja kaks arveldust. Me alustame kuupäevast, linnast ja täpsest sünniajast Isiksuse arvelduseks. Sisestades selle informatsiooni programmi „Maia Mechanics“ arveldatakse automaatselt teist andmete valikut ja me saame Disaini arveldust. Samuti võib seda teha Inimese Disaini ametlikul koduleheküljel http://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart.

Isiksuse arveldus (kaardil eristatud mustaga) põhineb sünnimomendil, aga Disaini arveldus (kaardil märgistatud punasega) põhineb umbes 89 päeval (88 kraadi Päikese kaarel) faktilise sündimiseni. Kaks arvelduse valikut on kirjas teie kaardil Isiksuse ja Disaini veerus. Väravate number näitab, millised heksagrammid olid aktiveeritud, aga sümbolid esitavad planeedi, mis oli selle heksagrammi neutriino voolus. Väravate numbrid on samuti kajastatud Bodygraph´i keskustes.

Teksti autorid: Ra Uru Khu, Bina ja Parinama (Ukraina)