Inimese Disain. 4 tüüpi

Manifestorid, Generaatorid, Projektorid ja Reflektorid

Inimese Disain näitab, et vaatamata lõpmatu võimaluste hulgale, mis on peidetud inimese geneetilises materjalis, me ei ole nii keerukad, nagu me arvame, sest on olemas ainult 4 inimese tüüpi. See tüüpideks jagamine peegeldab neli peagruppi, millest on ehitatud meie DNA.
Inimese nelja tüüpi olemasolu oli leitud ja seejärel kontrollitud tänu statistilisele Inimese Disaini analüüsile, kui olid valitud mitu tuhat inimest ja nende sündimise kuupäevad. Statistika andmetel elab Maal umbes 6 miljardit inimest. Inimesed on jaotatud ainult neljaks tüübiks. Need on Manifestorid, Generaatorid, Projektorid ja Reflektorid. Igaüks neist omab enda strateegiat.

Tüüp on kõige tähtsam aspekt Inimese Disainis. Kui te teate enda tüüpi, siis võite algatada enda looduse otsimise protsessi. Enda tüüpi läbielamine tähendab enda tegeliku olemuse realiseerimine. Teil on justkui olemas instruktsioon, mis võimaldab teil elu läbi elada sellisena, kellena te olete sündinud.
Te peate teadma enda tüüpi ja kui te jälgite reegleid, siis olete terve ja elu hakkab toetama teid. Te peate proovima eksperimenteerima enda strateegiaga. Eksperimenteerimine on see, mis vabastab teid uskumisest millessegi. Nii te saate ise avastada ja kontrollida teadmiste väärsust.

Kuidas saada teada enda tüüpi?

Kuuluvus tüüpi selgub Keha Graafiku määratletusest. Tüüpi klassifikatsioonis mängib tähtsat rolli Kõri ja Sakraalne Keskus. Kõri ja Sakraalse keskuse olemasolu määrab, missugusse gruppi kuulub Tüüp.
On olemas 2 gruppi: energeetilised Tüübid ja mitteenergeetilised Tüübid.
Energeetilise tüübi jaoks on vajalik, et kaardil oleks kindlaksmääratud Sakraalne Keskus ja/või mootor, mis on seotud Kõriga. Pidage meeles, et mootoriteks on Sakraalne Keskus (esmase elujõu energia), Südame Keskus (ego, tahtejõud), Juure Keskus (adrenaliinne rõhk), Päikesepõimiku Keskus (emotsionaalne süsteem). Kaks energeetilist tüüpi – Manifestorid ja Generaatorid.
Mitteenergeetilised Tüübid, Projektorid ja Reflektorid omavad konfiguratsiooni, milles Sakraalne Keskus pole kunagi kindlaksmääratud ja Kõri, kui ta on kindlaksmääratud (Projektoritel), ei ole seotud energia mootoriga. Nendel tüüpidel ei ole ligipääsu taastootmiseks ja ilmutamiseks, manifestatsiooniks. Nad võivad saada ligipääsu taastootmiseks ja manifestatsiooniks ainult teiste inimeste kaudu. Sellepärast nendele inimestele on väga tähtis teada, keda nad saavad enda aura sisse lubada.

Manifestor
Manifestor on enda looduselt üksik. Kuna ta tegutseb sõltumata teistest inimestest, ta ei ole loodud selleks, et ühiskond kontrolliks teda. Inimese Disaini süsteemis on Manifestoril hüüdnimi – „relvastatud ja ohtlik“. Vanematel on tihti väga keeruline laste-Manifestoritega, kuna neid lapsi on võimatu juhtida ja kontrollida. Sellepärast juba lapsepõlvest saadik niisugusi lapsi karistatakse lihtsalt sellepärast, et nad elavad vastavalt enda inimloomusele. See kutsub nendes esile suurt pahameelsust ja viha.

Generaator
Kui te tahate näha võimsa inimese töötamist, peate lihtsalt jälgima Generaatorit, kes elab vastavalt enda inimloomusele. Generaatorid on puhtalt energeetilised olemused, aga erinevalt Manifestoritest ei ole nad loodud initsiatiivi avaldamiseks. Generaatorid on loodud erinevatele elusituatsioonidele vastu hüüdmiseks ja vastavalt nende disainile tuleb oodata. Kannatamine on väga tähtis Generaatoritele.
On kaks Generaatorite tüüpi – puhtad Generaatorid ja Manifesteerivad Generaatorid. Statistika järgi moodustavad puhtad Generaatorid 37% rahvastikust, Manifesteerivad Generaatorid 33%. Kokku moodustavad Generaatorid 70% rahvastikust, mis on inimkonnale väga eeskujulik. Võimalik, et peame kiirust alla laskma!

Projektor
Projektor on esimene mitteenergeetilistest tüüpidest. See ei tähenda, et nendel pole energiat. Tegelikult nendel on ligipääs suurele energia hulgale. Aga algul nad peavad olema tunnustatud. Projektor ootab kedagi, kes tunnustab tema oskused ja talendid vaatamata sellele, missugused nad on. Kui keegi märkab Projektori omadused ja kutsub rakendama neid, kasvavad Projektori võimalused väga suureks.
Projektorid on oma looduselt koordinaatorid, kelle anne seisneb selles, et juhtida teiste inimeste energiat. Projektoritel on kaasasündinud anne „lugeda“ teiste inimeste energiat. Nad on täitsa jõuetud, kui nendes ei tunnustata nende inimloomuse ja on kurvad, kui kõrval on valed inimesed. Seepärast on Projektori elu peateemaks kurbuse tunne.

Reflektor
Statistika järgi on Reflektor tüüp, keda võib kohtuda väga harva. Inimese Disaini süsteemis ebamääratud ja valged keskused kellegi Kaardil näitavad, kus täpsemalt on inimene avatud. Seepärast näitavad ebamääratud Keskused need eluvaldkonnad, kus me võime eksida ja kus me leiame tarkust.
Reflektorid imevad sisse teiste inimeste aurat. Nad on seatud nii, et mitte ainult ei peegelda kõike, mis neid ümbritseb, vaid ka tugevdavad selle. See võib olla nende jaoks väga stimuleeritav protsess juhul, kui nad ei identifitseeri end sellega, mis peegeldavad ning laastav juhul, kui kõik toimub vastupidi.

Teksti autorid: Ra Uru Khu, Bina ja Parinama (Ukraina)